Яким буває ремонт пральної машини? Типові поломки.

Ремонт пральної машини – зовсім не проста справа, як може здатися на перший погляд. Саме тому наші майстри з ремонту пральних машин – це професіонали з багаторічним досвідом, які знають всі тонкощі ремонту.

Ми допоможемо вам вирішити будь-які проблеми з пральною машиною. Починаючи від зламаних пластикових деталей (замінити ручку люка або полагодити ємність для порошку) до стандартних – неробочий злив «пральки», сторонні шуми або відсутність нагріву води в машині.

Зрозуміло, головне – правильно визначити причину поломки. Від цього, в першу чергу, залежить час необхідний для ремонту.

При цьому ми ніколи не радимо клієнтам самостійно «ставити діагноз» своїй пральній машині. Зовсім не обов’язково, що якщо не йде нагрівання води, то (згорів) поламався тен (нагрівальний елемент), а при відсутності зливу води – зламався насос. Майстер, приїхавши до вас, може виявити, що проблема не в насосі, а в блоці управління машини. При цьому ціна ремонту може вирости в чотири рази, що напевно стане для вас несподіванкою.

Якщо при дзвінку до майстра Ви коректно опишете «симптоми» проблеми, то наш спеціаліст назве всі можливі причини поломки і вартість ремонту будь-якої з них. Знаючи «мінімум-максимум» Ви зможете не тільки розрахувати бюджет, а й вирішити, чи потрібно вам ремонтувати пральну машину або дешевше купити нову.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *